Recenze Philips

Ověřený zákazník Holime.cz wimpi

Zakoupeno v Holime.cz

• zbozi podle popisu ok

Přidáno: 24. dubna 2024

• Moc doporučujivýborná káva a kávovar se dobře obsluhuje.

• Krásný design,
  • Mnoho přednastavených funkcí

Skvělá práce

Philips Sonicare W Optimal White HX6068/13 8 ks

Philips Sonicare W Optimal White HX6068/13 8 ks

Ověřený zákazník čistímesizuby Vladimír

Zakoupeno v čistímesizuby

• Kvalitní štětiny
  • Kartáček nemá boční hranu měkčenou

Levnější, nebo v uvozovkách levnější řada nástavců Philips. Kvalitní kartáček s jednou drobnou nevýhodou - boční hrany nejsou z gumy, jako je tomu u dražších verzí a pokud s vybrujícím kartáčkem zavadíte hranou o chrup, je to dost nepříjemné.

Philips BRL146/00 Series 6000

Philips AquaClean CA6903/22

Philips AquaClean CA6903/22

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Allegro.cz

• filtr org. za super cenu
Philips Sonicare for Kids HX6034/33 4 ks

Philips Sonicare for Kids HX6034/33 4 ks

Ověřený zákazník Nazuby.cz be.runda

Zakoupeno v Nazuby.cz

• Menší hlavička, která se vejde i do těžce dostupných míst
Philips 242E1GAJ

Philips 242E1GAJ

• Teď už asi nic
  • po 18 měsících odešel

Monitor fungoval a z atu cenu ušel.
Bohužel mi odešel.

• Velké množství druhů kávy
  • Uložení do uživatelského profilu
  • Vodní filtr

Na základě doporučení byl do kanceláře pořízený kávovar Philips. Nedokázal jsem si před tím představit, jak je možné v jednom přístroji, který je navíc poměrně malý, uvařit takové množství druhů kávy. Vždy jsem měl představu baristy, který stojí za pultem a "v potu tváře" připravuje různé kávy. Nejen, že si velmi lehce nastavím druh, sílu a množství připravované kávy, ale navíc si kávu, která mi chutná nejvíc, můžu uložit do jednoho z uživatelských profilů a nemusím dlouho vzpomínat, "jak jsem ji sakra jen dělal?".
Také se mi líbí, že se může dát vodní filtr, protože v mém městě je voda z vodovodu velmi tvrdá a nehce se mi každou chvíli přístroj odvápňovat, což bych bez tohoto filtru asi musel.

Přidáno: 23. dubna 2024

• Asi rok a půl mám kávovar jiného výrobce, takže na kávu z automatického kávovaru jsem zvyklý.
  • Na co ovšem zvyklý nejsem, jsou funkce, které kávovar nabízí a které mne pekvapily svou komplexností. A především to, že pro každého, kdo v našem kolektivu pije kávu, umí připravit kávu podle jeho chuti. Přitom ovládání je naprosto jednoduché, intuitivní a nedokáži si představit, že by někdo nepochopil jasné instrukce v návodu.
  • A komu by byl tištěný návod málo, na webových stránkách Philips je možné shlédnout instruktážní video.
  • I čištění kávovaru je velmi snadné
  • Zatím nic

Mnoho přednastavených druhů káv, jednoduchost obsluhy, srozumitelný návod

Pavlína Matúšová Šimčíková Pavlína Matúšová Šimčíková

• Vše nastavitelné
  • Lahodná káva
  • profesionální kávovar
  • 12 druhů nápojů
  • nic vše super

Jsem nadšená, kávovar je opravdu skvělý. Kávovar je dotykový a v češtině. Instalace byla dle návodu jednoduchá a během chvilky. Kávovar má i filtr proti vodnímu kameni. Ale i tak používám filtrovanou vodu. Použití je jednoduché a během chvilky mam hotovou kávu, jakou chci. Na výběr je 12 druhů káv a nápojů, což ani nevyužiji. Údržba vypadá jednoduše. Snad dlouho vydrží. Doporučuji na 100 %. Je sice dražší než jiné značky ale kvalita je znát.

Dálkový ovladač Philips 996590009989, YKF347-001

Philips OneBlade 360 QP2734/31

Philips OneBlade 360 QP2734/31

Ověřený zákazník Dr. Max lékárna Ricardo

Zakoupeno v Dr. Max lékárna

the product is very usefull and very good quality.

Philips 25M2N3200W

Philips 25M2N3200W

Ověřený zákazník Alza.cz Osáč

Zakoupeno v Alza.cz

• 240hz!!!!
  • Monitor se zapíná tlačítkem vzadu, což pro člověka, co nerad nechává stroje v pohotovostním režimu může znamenat problém.

• vzhled
  • enormní cena
  • hlasitost
  • protékání vody

Po užívání kávovaru Philips s funkcí LatteGo se musím přiznat, že nejsem až tak nadšený, jak bych si přál být. Existuje několik důvodů, proč tento kávovar nedosahuje mých očekávání.
Za prvé, hlasitost tohoto kávovaru mě opravdu překvapila. Při každém použití je slyšet hlasitý zvuk, který mě opravdu ruší, zejména v pracovním prostředí, jako je můj kancelář. To není příjemné, zejména pokud se snažím soustředit. Měl jsem dojem, že kávovar bude tichý, jak bylo avizováno, ale bohužel je hlasitější, než jsem očekával.
Dalším problémem, se kterým jsem se setkal, je protékání vody z kávovaru přímo na můj pracovní stůl. Občas se stane, že voda uniká z některých částí kávovaru, což způsobuje nepříjemné nepořádky a může poškodit povrch pracovního stolu.
Ve srovnání s konkurenčním kávovarem, který mám doma, musím říct, že výsledek kávy tohoto kávovaru není úplně na stejné úrovni. Konkurenční kávovar vytváří kávu, která je pro mě bohatší na chuť a aroma, zatímco cena tohoto kávovaru Philips je opravdu vysoká, zejména v porovnání s jeho výkonem.
Celkově řečeno, za cenu tohoto kávovaru bych očekával něco mnohem lepšího. Zatímco ostatní kolegové jsou možná nadšení, já osobně zůstávám poněkud zklamaný a přemýšlím o možnostech, které by lépe odpovídaly mým preferencím a požadavkům.

Přidáno: 23. dubna 2024

• Systém LatteGo, napěnění i rostlinného mléka, výborná chuť kávy, mnoho variant kávy
  • Žádné

Jsem opravdu nadšená, že máme v naší kanceláři tento nový kávovar, který nejen mě, ale i kolegům přináší mnoho radosti v rámci naších pauz mezi klienty. Oceňuji možnost vychutnat si širokou škálu 20 různých horkých i ledových nápojů, které se hodí zejména pro letní počasí.
Co se mi na tomto kávovaru opravdu líbí, je jeho systém LatteGo. Díky této inovativní funkci mohu snadno a rychle připravit krémovou mléčnou pěnu, a to dokonce i z rostlinných mlék. To je pro mě jako alergika na laktózu obrovské plus, které mi umožňuje bezstarostně si užít skvělou kávu.
Výsledná káva je skutečně vynikající a každé ráno se těším do práce na svůj šálek, který mi tento kávovar připraví. Dotykový ovládací panel je intuitivní a snadno použitelný, a design kávovaru se hodí do každé moderní kanceláře i kuchyně.
Celkově vzato, kávovar Philips s funkcí LatteGo mi přináší nejen vynikající kávový zážitek, ale také jednoduchost a pohodlí. Pokud hledáte kvalitní kávovar s širokou paletou funkcí a skvělým výsledkem v šálku, rozhodně doporučuji tento model.

Philips Sonicare For Kids HX6352/42

Philips Sonicare For Kids HX6352/42

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Zakoupeno v Electro World

• děti čištění zubů teď baví
Philips PSG 8140/80

Philips PSG 8140/80

Ověřený zákazník Electro World Ověřený zákazník

Zakoupeno v Electro World

• rychlost žehlení
  • snadná manipulace
  • prádlo je krásně vyžehlené

Jsem moc spokojená, žehlení je rychlejší a prádlo krásně vyžehlené. Doporučila mi produkt kamarádka, která ho už rok používá a opravdu nelituji.

Philips On-Tap AWP3703/10

Philips On-Tap AWP3703/10

Ověřený zákazník Allegro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Allegro.cz

• jsem spokojen

Přidáno: 23. dubna 2024

• Kávovar je naprosto perfektní, káva vynikající.
  • Každý si vybere podle své chuti, je na výběr z teplých nápojů, ale i z ledových.
  • Údržba je j překvapivě jednoduchá.
  • Jsem maximálně spokojená.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25