Recenze Philips

Philips 5000 BHS510/00

Philips 5000 BHS510/00

Ověřený zákazník Alza.cz Lenka

Zakoupeno v Alza.cz

Prilis velka oproti Remington.Tezsi do ruky.Displej bzuci.

Reakce značky Philips

Dobrý den, Lenko, děkujeme vám za zpětnou vazbu.
Mrzí nás, že vám žehlička na vlasy nevyhovuje.
Podnět ke zlepšení, týkající se velikosti/hmotnosti, předáme kompetentnímu oddělení.
Při zapnutí přístroje se aktivuje ionizace, která zajišťuje větší lesk a méně zacuchání. Je tak možné cítit specifickou vůni a je slyšet i zvuk praskání. Předpokládám, že toto bude právě vámi popisované bzučení displeje. Jde však o běžnou vlastnost způsobenou generátorem ionizace.
Děkujeme za pochopení a přejeme pěkný den.
Tým Philips

Anonym Anonym

• velký sací výkon
  • rychlé a efektivní vysávání
  • bohaté příslušenství
  • osvětlení
  • dlouhá doba nabíjení
  • hmotnost
  • nádoba na odpad

Tento vysavač mohu doporučit, jsem s ním celkem spokojená, ale je tu i pár věcí, které mi jako uživateli vadily.
Výrobek byl kvalitně zabalený se spoustou vyměnitelných nástavců. Prvotní složení není zase až tak složité a poradíte si s ním i bez návodu. Co se týká návodu k použití, ten je součástí balení, ale je pouze v obrázkové formě, což bylo pro mě ze začátku trochu matoucí. Po shlédnutí průvodních videí na webových stránkách se mi obrázky začaly zdát jasnější a smysl jsem pochopila.
Samotný vysavač mi přijde dost těžký, ale na to se zá časem zvyknout.
Vysává krásně, rychle, jedním tahem a nemá problém s žádným typem podlah nebo koberců.
Při výměně nástavců musíte vynaložit více síly. Téměř všechny nástavce jsou vybaveny světlem, stejně jako samotná "hlavní" hlavice. Překvapila mě regulace osvětlení, které lze i vypnout a tím se sníží spotřeba baterie.
Co se baterie týče, tak její výdrž je při plném výkonu cca 20 minut, při středním výkonu již v pohodě vysajete 3+1 i dvakrát za den. Doba nabíjení za mě dlouhá, uvádějí 6 hodin.
Výrobek disponuje i funkcí vytírání, ale ta pro mě nebyla prioritou, takže jsem zvolila tento vysavač, protože mi lehké setření podlahy bohatě postačí.
Nádoba na odpad...mohla by být vetší, samotné vysypávání je komplikovanější, ale i toto se dá časem vychytat tréninkem

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 16. února 2024

• Snadná manipulace s vysávačem.

Snadná manipulace s vysávačem, kterou zvládnou děti i lidé v důchodovém věku. Výhoda tohoto vysávače je, že nemusíte za sebou vláčet kabel. Mé dcery již nemusím nutit do vysávání, maximálně si to užívají s tímto skvělým pomocníkem.

Philips Series 5400 LatteGo EP 5444/50

Philips Series 5400 LatteGo EP 5444/50

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Je super, ale chybí mi tam návod na přípravu těch 12 káv :-(

Dálkový ovladač Philips 242254990467, YKF309-001

Dálkový ovladač Philips 242254990467, YKF309-001

Ověřený zákazník Dálkové ovladače Jiřina

Zakoupeno v Dálkové ovladače

Bez problémů, funguje přesně tak jako ten starý původní

Philips Sonicare W Optimal White HX6068/12 8 ks

Philips Sonicare W Optimal White HX6068/12 8 ks

Ověřený zákazník Nazuby.cz Hanýsek

• krásně čistí
Philips 40B1U5600

Philips 40B1U5600

Zakoupeno v Alza.cz

Používám pro hraní, občas fotoeditaci, sledování videí a ve všech případech jsem plně spokojen. Barevný profil jsem nakalibroval sondou (ne že by to bylo nezbytné). Software pro správu je v CZ (velké plus). HDR super.

Philips 18W G13 865 T8 HO 120cm 2000Lm LED zářivka CorePro na 230V/tlumivku

Philips Sonicare HX3651/13

Philips Sonicare HX3651/13

Ověřený zákazník Eldum.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Eldum.cz

• Skvělá cena, stejná funkce.
Philips SDV5100/12

Ověřený zákazník Nazuby.cz Ověřený zákazník

Kvalitní výrobek. Výborná cena

Anonym Anonym

Přidáno: 15. února 2024

(naposledy upraveno 15. února 2024)

• bohaté příslušenství
  • všude se dostane
  • led světla
  • displej s procenty baterie
  • výměna baterie bez servisu
  • slušný sací výkon
  • krátká doba provozu
  • velmi nepraktické vysypávání nádobky na prach
  • do ruky těžký
  • sám nestojí
  • nevytírá - jen stírá prach
  • těžší ježdění po koberci na turbo rychlost

U tohoto vysavače musím velmi ocenit bohaté příslušenství ( + jeden náhradní filtr) a jeho variabilitu. Například že mohu velkou hlavici nacvaknout přímo na vysavač bez té tyče a tak pohodlněji vysát schody. Dále malý turbokartáč na vysátí gauče a matrací naprosto skvělý. Velká hlavice s rotačním kartáčem se svou funkcí inteligentního rozlišování povrchu podlahy, která zároveň upravuje rychlost rotace kartáče, dohromady se slušným sacím výkonem vysává opravdu dobře. Tuto inteligentní funkci lze na ovládacím displeji i vypnout. Díky velikosti a tvaru hlavice i těla vysavače a také dobrému kloubu se s ním dostanu všude, i do hůře přístupných míst. Led světýlka jsou praktická - vidím, kde všude je potřeba vysát. I světla se dají na displeji vypnout. Také se mi líbí, že na displeji vidím, kolik procent baterie mi zbývá nebo naopak na kolik procent je nabitý. Na webu udávají čas nabití 6,5 hod., ale mně se nabije za 4,5 hod. Těžko říct, zda to tak zůstane. Nutno dodat, že tento model konečně nabízí výměnu baterie bez servisu, stačí pouze vycvaknout a nacvaknout.
Bohužel mu musím i některé vytknout a to hlavně velmi nepraktické vysypávání nádobky na prach, to je opravdu špatně vymyšlené. Dále pro mě osobně je doba provozu krátká, je to spíš vysavač na rychlý úklid frekventovaných prostor. Pokud chci pořádně všude vysát celý byt, mám co dělat to stihnout - na střední rychlost všude, na turbo rychlost jen dvě místnosti s kobercem - takto dá max. 30 minut. Takže na velký úklid si musím vzít jiný klasický vysavač nebo si úklid rozložit. Funkce vytírání není vytírání, ale spíše stírání prachu. Do ruky je docela těžký, motor je totiž hned pod rukojetí, někomu by mohlo vadit. Sám nestojí, při přestávce ho musím položit celý na zem. Při použití turbo rychlosti u vysávání koberců se mi s vysavačem těžce jezdí, přibržďují to gumy zespodu hlavice. Přiznám, že za tuto pořizovací cenu jsem čekala trochu víc, ale i tak je to skvělý pomocník.

Philips Series 3300 LatteGo EP 3349/70

Philips Series 3300 LatteGo EP 3349/70

Ověřený zákazník Alza.cz Oldřich

• Bohatá pěna
  • Snadné čištění nádoby na mléko super
  • Mletá káva nejide nastavit sílu kávy a poměr mléka.škoda

Spokojen

Philips BRE710/00

Philips BRE710/00

• Dárek pro dceru. Spokojená
Philips BHD628/00 Růžová Bílá

Philips BHD628/00 Růžová Bílá

Ověřený zákazník Alza.cz Michal

• Fenuje velmi dobre
  • Neni tak hlučný jak jiné fény
  • Vlasy jsou opravdu nepresušené
Philips 65PML9008

Philips 65PML9008

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v planeo.cz

• Zmetek z výroby

Bohužel jsem obdržel zmetek. Špatně instalovaný dolní rámeček skrz který prosvicují v obou rozích ledky, celé spodní podsvícení K.O. TV odeslána na reklamaci takže momentálně nemám TV ani svoje peníze...

Philips CP13521

Philips CP13521

Ověřený zákazník Nippon CEC s.r.o Hynek

Zakoupeno v Nippon CEC s.r.o

• Je to poslední filtr ve vysávání, který zadrží i jemné částice prachu.
  • Trochu drahý v celkovém hodnocení
Philips DST 7020/20

Philips DST 7020/20

• Manželka je naprosto spokojená
Philips Sonicare A3 HX9092/10 2 ks

Philips Sonicare A3 HX9092/10 2 ks

Ověřený zákazník Nazuby.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 15. února 2024

(naposledy upraveno 19. února 2024)

Tyto kartáčky jsou nejlepší

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]