Recenze Philips

Philips HD 4618/20

Ověřený zákazník EURONICS Ověřený zákazník

Přidáno: před 3 hodinami

Zakoupeno v EURONICS

• možnost ohřát přesně tolik vody, kolik potřebuju
  • dobrá cena

Philips SHG7210

Ověřený zákazník EURONICS Ověřený zákazník

Přidáno: před 8 hodinami

Zakoupeno v EURONICS

• Velmi dobrý zvuk, nadstandartní basy, skvěle padnou.
  • Mikrofon nebudí zrovna důvěru, ale dá se.

Poměr cena / výkon určitě super. Doporučoval bych určitě na kvalitní poslech muziky trochu míň už na aktivní herní komunikaci

Utlumení vnějších ruchů: Dostatečné
Philips GC 6615/20

Philips GC 6615/20

veraminsova veraminsova

Přidáno: před 8 hodinami

Jako pecka, zkuste se podívat na http://www.multybazar.eu

Philips 12V H4 60/55W PH BlueVision Ultra

• Kvalita
  • Dosvit
  • Jasné bílé světlo
  • Žádné jsem nezjistil

Sice jsou levnější H4 s nádechem xenonu,ale jejjich kvalita,dosvit a síla jsou úplně někde.Tento vyrobek vyšel při testování H4 xenon jako jedny z nejlepších,jsem spokojen.Další věc je,jak dlouho vydrží při každodením svícení...je to Philips,taže uvidíme.

Philips GC 4860/26

Philips GC 4860/26

Ověřený zákazník Electro World A.Řezníčková

Přidáno: před 10 hodinami

Zakoupeno v Electro World

• Skvěle žehlí.
  • Po prádlu krásně klouže.
  • Fantasticky a snadno dělá záhyby.
  • Suprově napařuje prádlo.
  • Když je zapnuté napařování a při žehlení potřebujete posunout prádlo, žehličku postavíte a ona okamžité přestane vypouštět páru. Což jiné nedělají a páru vypouští stále.
  • Vynikající je také automatické vypnutí žehličky, které znám už z předchozího modelu od zn.Philips (AZUR 4038).
  • Mám odzkoušené i jiné značky, ale tato značka je opravdu vynikající!!!
  • Nic.

Je vhodná na každé žehlení a pro všechny uživatele.
Jednoduchá a rychle žehlí a hlavně opravdu do hladka.
Nemůže se vám stát, jak u některých žehliček, že pracně žehlíte a prádlo je stejně trochu pomačkané.
U zn.Philips se vám to nestane.
Mám odzkoušené i jiné značky, ale tato značka je opravdu vynikající!!!
Cena odpovídá kvalitě.
Mé očekávání co se týče kvality a funkcí zcela splnila.

Napařování: Výborné - vždy ve správnou chvíli a ve správném množství
Kvalita žehlící plochy: Kvalitní - velmi odolná proti poškrábání

Philips SHC5100

Ověřený zákazník Kamenný obchod Ověřený zákazník

Přidáno: před 11 hodinami

Zakoupeno v Kamenný obchod

Dobrý nákup a dodání dobrého výrobku.

Utlumení vnějších ruchů: Dostatečné

Philips Sonicare AirFloss HX8211

Ověřený zákazník Gloob Ověřený zákazník

Přidáno: před 12 hodinami

Zakoupeno v Gloob

• Nový způsob čištění mezizubních prostor.
  • Je to jen doplněk, nelze vypustit čištění mezizubních prostor nití a mezizubními kartáčky. Totéž a možná lépe udělá Waterpik, který má silnější proud vody.

Není to špatné, ale spíše v tom vidím přínos pro výrobce, který vytvořil technologickou novinku, na které vydělává, než aby to mělo podstatnější přínos pro uživatele.

Philips HP 6570

Philips HP 6570

O.J. O.J.

Přidáno: před 21 hodinami

• Pro asi jen dve veci-dlouhy kabela svetlo(castecne oslnuje ale vecir pomuze(ale ne natolik jak si myslite)
  • Hluk!!!Silene huci-jako nijaky traktor-predchozi braun(kupovany pred 8 lety) je o proti tomu to fakt tichy.
  • Hned se zapne 2 richlost-aby strojek vypnout musite zmacknout dva krat(nekomu nevadi-mne ano-ale zas netolik-je to jen pripominka.
  • Skrabe pokozku!!!Nohy poskrabane -kdyz nemate nastavec,ale z nastavcem zase nevytrhava tak ja by jsem to chtela-vynechava kratsi chlupky).
  • Nejvic co mi vadi -richle se zahriva!!! dve nohy mne to najednou casove neda. Zahreje se a ja potom musim sedet a cekat az zase strijek ochladi!!!

Kdyby jsem vedela jaky strojek je do opravdy NIKDY by jsem ho za te penize nekoupila. Na starem braunu rozbity kabel jinak kvalita depilace je na tom stejne jak novy fhilips.

Kvalita oholení: Dostatečná

Zakoupeno v BScom s.r.o.

• úzká okrajová lišta
  • Full HD
  • IPS displej
  • dobrá cena za kvalitní monitor
  • návod není v češtině
  • příliš silný jas, intensivní barvy, bohužel mi to nejde ručně na monitoru snížit ( nebo prostě neumím ovládání pomocí šipek na monitoru...rozhodně si zajistím odbornou pomoc a pokud je to nefunkční, monitor budu reklamovat)
  • úzký stojan - monitor není tak dokonale stabilní, při běžném provozu to však nevadí

Dobrý monitor za dobrou cenu, pro hry i videa dostatečně kvalitní, zatím ho mám druhý týden a ještě si ho vyladím a barvy a jas si přizpůsobím...

Nastavení parametrů: Složité
Pozorovací úhly: Dobré - při běžném použití bez chyby
Nastavení funkcí a ovládání: Velmi intuitivní
Philips 42PFH6309

• nedostatečný výkon procesoru
  • hdmi způsobuje restart
  • usb nefunční
  • chybí tlačítko 3D

Tento model není tv ale výsměch zákazníkům ,model je prakticky nepoužitelný nedělejte stejnou chybu a zdaleka se vyhnete této značce.

Obraz je nestabilní při funkci roztáhnout/přizpůsobit při každém střihu např. ve filmu dochází k neustálénu dorovnávání stran obrazu takže pokud jsou vysílané rozměry obrau 4:3 budete mít oříznuté okraje nebo skákající obraz.Často se stane že se obraz ztmaví po zapnutí jako by byla zapnuta funkce senzorické čidlo pomůže jen přehození nastavení tam kde je možnost dynamické.O kalibraci obrazu sondou ani neuvažuju obraz je nestabilní jde poznat hlavně u Xboxu.

HbbTV nefunkční prostě hlavní menu se zobrazí ale po výběru dojde k zamrznutí jde pouze přepínat kanály v pozadí a zvuk pomůže pouze vypnutí TV na dálkovém ovladači

Zamrzání systému je pravidelné zejména pokud se používá smart či přehrávání po domácí síti

Zvuk je něco strašného ,chybí equalizer a pokud se nenastaví vylepšení hlasu tak tak je to jako z plechovky.Připojení přes hifi a úprava zvuku tam jde poslouchat ,pro srovnání obyčený setop box připjený přes hifi je paráda takže problém je v samotném zpracováním zvuku v tuneru TV

NELZE SEŘADIT kanály tohle je něco nemyslitelného ZK...IT takto TV.Chybí možnost ručního vyhledávání digitálních kanálů.Seřadit jdou pouze oblíbené kanály ,ale to je příčinou katastrofální odezvy systému dokonce zamrznutí celé TV pomůže jen vypojení z elektrické sítě.Přepínaní v režimu VŠE jde rychleji než v režimu OBLÍBENÉ.Seřazení kanálů jze provést úpravou zálohy stanic na usb soubor XML myslím a upravoval jsem pspadu ručně.Přepínání kanálů musíte dělat po 3 až 4 vteřinách nebo dojde k zaseknutí a kanály se přepínaji samy stále dokola ikdyž nic nemačkáte na dálkovém ovladači.Uložení kanálů na usb jde bezproblému ,ale při opačném směru je to horor každopádně vždy došlo k zamrznutí, tv musela se odpojit od elektrické sítě a poté šly jen vstupy HDMI ,USB atd ,ale sledování tv prostě nešlo přepnout ,nezáleželo jestli byla záloha upravena nebo ne.

tmavé rohy na LCD ruší dojem zejména při hrách podsvicení v rozích je nedostatečné liší se kus od kusu stačí si projít prodejny s vystaveným modelem.

nedostatečný výkon procesoru je znát doslova všude,už při zapnutí TV trvá přesně 15 vteřin než začne TV reagovat na tlačítka dálkového ovladače ,stejné je to i při použití aplikace philips my remote.Při používání smart zapomeňte na náročnější aplikace.

HDMI boční funguje bezproblému ,ale dva zadní způsobí restart připojených zařízení.Při zapnuté funkci automatického vypnutí při nestlačení tlačíka na dalkovém ovladači dojde k vypnutí všech zařízení připojených přes HDMI, funkce easylink vypnutá.

Dálkový ovladač vypadá hrozně chybí přímé tlačítka funkcí toto částečně řeší aplikace myremote.

Usb flash CLASS 10 TV označil v testu rychlosti "nedostatečná rychlost" takže na nějaký záznam vysílaní zapomeňte HDD tam cpát nebudu vzhledem k tomu ,že dojde přeformátování na jejich firemní systém a záznam je stejně rozhozen do několika souborů kdo ví jak dlouho u této tv HDD vydrží zejména při počtu parkování hlav HDD půjde asi po roce do kytek.

Chybí tlačítko 3D takže pokud je film 3D sbs a stream jde z BD přes domácí síť nelze přepnout ručně dojde k přepnutí BD do hlavního menu.Xbox to samé.TV špatně detekuje 3D při automatické detekci.Formát 3D SBS lze nastavit hloubku efektu ,ale 3D half OU vůbec nelze.Pokud je okraj nahoře a dole tedy formát širokoúhlý tv nelze přepnout do 3D tohle platí při použití smart a aplikaci youtube v TV ,na BD či XBOXu to lze obejít.Dual player pro celou obrazovku podporuje jen málo her,při obyčejném rozdělení obrazovky dojde k roztáhnutí obrazu a vypadá to tragicky.

Kdybych vypsal všechny nedostatky tak by to bylo delší než manuál.

Hlavní problém je podpora ,čekám na odezvu už měsíc a pořád nic.Je to výsměch zákazníkům!Tohle se neděje ani v tom korejském Samsungu.Zlatá plasma

Ladění stanic: Jednoduché
Nastavení parametrů: Jednoduché
Kvalita zvuku: Zvuk je nedostatečný
Philips MCM2050

Philips MCM2050

Ověřený zákazník Scorpion-elektro.com strom

Přidáno: včera, 15:46

Zakoupeno v Scorpion-elektro.com

Přístroj doporučuji, do ložnice ideální.

Displej: Nedostatečný - málo informací

PHILIPS HD 9220 AirFryer

Ověřený zákazník OKAY.cz Věra Pavelková

Přidáno: včera, 14:53

Zakoupeno v OKAY.cz

• Fritování bez oleje, dobrá chuť takto upravených potravin,snadná a rychlá příprava potravin,snadná údržba.
  • trochu neskladný

VIZ VÝŠE,PŘEDNOSTÍ JEN VÍCE.

PHILIPS FC 8651/01

PHILIPS FC 8651/01

Ověřený zákazník Elektro Spáčil Ověřený zákazník

Přidáno: včera, 13:26

Zakoupeno v Elektro Spáčil

• vysoký výkon za dobrou cenu
  • hadice by mohla být z kvalitnějšího platsu - příliš se ohýbá

Hlučnost vysávání: Standardní
Vysávání hladkých ploch: Velmi dobré
Vysávání koberců: Velmi dobré
Manipulace s vysavačem: Lehká
Výměna sáčků: Snadná
Cena sáčků: Běžná
Přívodní šňůra: Dostačující
Vysavač je vhodný na: Koberce, Hladké plochy (laminátové, dřevěná podlahy, pvc, linoleum, atd..)
Vysávám: Několikrát týdně

• skvělá síla
  • dobrá cena
  • hodně přídavných zařízení
  • zatím nic

Tento produkt bych doporučila ,pro rychlé použití a mnoho přídavných zařízení.Takový-to výrobek je při dnešním shonu velmi potřebný pro urychlení, zjednodušení a tím méně stráveného času při vaření.

Otáčky: Velmi široký rozsah nastavení otáček.
Výkon mixéru: Vysoký - nikdy se nezpomalí
Čištění: Jednoduché - vše jde lehce opláchnout
Philips AZ385

Philips AZ385

Ověřený zákazník OKAY.cz ivan5678

Přidáno: včera, 09:26

• za ty peníze dobré
  • nemá přípojku na sluchátka

Zaty peníze dobré až na ty sluchátka

Philips HR 7628

Philips HR 7628

Adéla Adéla

Přidáno: včera, 09:06

• Vše co chcete udělá: naseká, nakrájí, umixuje, nastrouhá
  • Skvělý na těsta
  • Krásný vzhled
  • Skladný
  • Struhadla by mohly mít nože po celém kotouči
  • Chybí mlýnek na maso, které je u výrobku psané, maso se musí jedině nasekat

Když srovnám cenu s výkonem tak rozhodně doporučuji!
Velký pomocník v kuchyni, jsem s ním spokojená :)

Otáčky: Dostatečný rozsah a nastavení
Výkon mixéru: Dostatečný - stačí na většinu činností