Recenze Philips

Philips GC 4870 Azur

Philips GC 4870 Azur

Přidáno: před 52 minutami

Jsem spokojená stoůhle žehličkou přesně mi padne do ruky a je vynikající

Philips HC3420/15

Nastavení výšky střihu: Více než dostatečné
PHILIPS GC 4510/30

PHILIPS GC 4510/30

Přidáno: před hodinou

Mě osobně se sní dobře žehlí

Philips GC 4850/02

Philips GC 4850/02

Přidáno: před hodinou

Já osobně jsem sní spokojená a krásně semi sní žehlí :)

PHILIPS FC 9192/01

PHILIPS FC 9192/01

Přidáno: před 2 hodinami

Toten vysavač mužu dopuručit už ho mám nějakou dobu a jsem sním velmy spokojená :)

Vysávání hladkých ploch: Dobré
Cena sáčků: Nízká
Vysavač je vhodný na: Koberce
Vysávám: Denně
Philips FC 9194

Philips FC 9194

Přidáno: před 2 hodinami

Vypadá tedy krásně ale já jsem si ho koupila v růžovém ale jinak jsem snim velmy spokojená je silný sací výkon užasný :)

Vysávání hladkých ploch: Dobré
Cena sáčků: Nízká
Vysavač je vhodný na: Koberce
Philips NT 9110

Philips NT 9110

Anonym Anonym

Přidáno: před 5 hodinami

• malý, lehký, výkonný, neřeže, netahá, bezproblémově vystříhává chloupky
  • nemám nic

Cena je sice trochu vyšší oproti zastřihovačům za pár korun, ale za kvalitu jsem si rád připlatil.a jsem velice spokojen s mým předešlým výrobkem se to zkrátka nedá srovnat.
Takže pokud někdo ještě váháte tak klidně investujte do tohoto výrobku.

Nastavení výšky střihu: Dostatečné - většinou stačí
PHILIPS MCD5110

PHILIPS MCD5110

Anonym Anonym

Přidáno: včera, 19:45

• DVD, HDMI, USB, RDS, anténa 75 ohmů.
  • Hutný zvuk.
  • Tichá mechanika.
  • Kompaktní rozměry.
  • Solidní dílenské zpracování.
  • 15 minut po vypnutí diplej zcela zhasne a nevidíte hodiny.
  • Chybí zvukové korekce (basy, výšky) případně ekvalizér.
  • Přednastavené zvukové módy jsou nedostatečné (téměř nepoznáte rozdíl).
  • Hodilo by se více vstupů (AUX).
  • Z čelního panelu nelze přepínat stanice (nutnost DO)

Tento výrobek jsem zvolil hlavně z důvodu možnosti přehrávání DVD a vstupu HDMI. V této cenové hladině jich mnoho nenajdete... Přes moje výhrady však produkt ke koupi doporučuji.

Displej: Dostačující
Jsem hudební: Pokročilý
Délka kabelů: Tak akorát
Výkon reproduktorů: Nevyužitelný
Nastavení funkcí a ovládání: Bez problémů

Philips FC 9197/91

Mamka, testerka ženysro Mamka, testerka ženysro

Přidáno: 18. září 2014

Účastnila jsem se poprvé testování a velice se mi líbilo. Nejsem žádný nadšenec do domácích prací a vysávání rozhodně nepatří k mým favoritům. Po předvedení panem Slávkem jsem zauvažovala, zda svůj názor na vysávání nepřehodnotím. Každopádně vysavač je potřeba v každé rodině a můj dědoušek (mám ho již 17 let) dosluhuje, takže mě tato prezentace přišla velice vhod. Nové tipy mě potěšily, jsou lehké, snadno ovladatelné, výkonné, tiché a cenově dostupné. Co si více přát. Jako správná ženská, samozřejmě nevím, který by se mi líbil více. Jestli ten malý, který vypadá jako baťůžek a je hrozně roztomilý nebo ten větší, který má také svůj půvab, ale určitě vím, na co se mám zaměřit, až si budu příště vybírat svůj nový vysavač.

Přívodní šňůra: Dostačující
Vysavač je vhodný na: Koberce, Hladké plochy (laminátové, dřevěná podlahy, pvc, linoleum, atd..)
Vysávám: Několikrát za měsíc
Philips HP 8103 SalonDry Compact fén

Philips HP 8103 SalonDry Compact fén

Ověřený zákazník ExaSoft.cz Tereza

Přidáno: 18. září 2014

(naposledy upraveno 18. září 2014)

Zakoupeno v ExaSoft.cz

• velice malý, dobrý na cesty
  • poměrně hlučný

Doporučuji na cesty.

Regulace teploty: Dobrá
Hluk vysoušeče: Hlučný při vyšších rychlostech
Philips 9000 BT9290/32

• jednoduché zacházení
  • přesné zastřihávaní
  • jemný k pokožce
  • vyšší cena

Výrobek je určen pro chlapa, který chce nějak vypadat. Zastřižené vousy, upravené kotlety i krk. Do ruky je o něco těžší, ale zpracování je výborné a laser přesný. Nekoukejte na cenu a opravdu si jej zakupte. Čeká vás jen funkčnost a spokojenost i s výdrží baterie. Nikdy dříve jsem se na holení netěšil až nyní je to hned.

Nastavení výšky střihu: Více než dostatečné
Philips SHE2000

Philips SHE2000

Zdenda Zdenda

• malá a lehká
  • kabel se tolik nezamotáva
  • poměr cena-zvuk
  • asi nic

Za tuto cenu jsem od sluchátek mnoho neočekával. Před časem jsem si koupil levná Koss sluchátka a i kdyz fajn znacka zvuk na nic. Ale tahle sluchatka me prekvapila a nutno ric, ze prijemne.
Jsou malá a lehounká, takže za chvíli ani nevíte, že je máte na uších. Kabel se mi u nich zamotává méně než jsem zvyklý a zvuk...za tu cenu super. Na obalu se doctete, ze maji sluchatka vyssi intenzitu basů a je tomu opravdu tak. Pri kvalitnim zvukovem vystupu hraji sluchatka opravdu pekne.
Za tu cenu mohu rozhodne doporucit a celkove jsem spokojen.

Utlumení vnějších ruchů: Dostatečné
Středy a výšky: Optimální
Basy: Dostatečné
Jsem hudební: Profesionál
Délka kabelu: Tak akorát

Philips FC 9197/91

LIBUŠKA, testerka ŽENY s.r.o. LIBUŠKA, testerka ŽENY s.r.o.

• tichý
  • odolný vůči nárazům, velmi odolná hadice, řekla bych nezničitelná
  • snadná dostupnout sáčků
  • hubice pro sání nemá chybu, zachytí všechny drobečky, vlasy-velká spokojenost
  • poměr cena výkon je super
  • do vysavače se prostě zamilujete a budete chtít vysávat a vysávat....jako já:)

zúčastnila jsem se testování tohoto vysavače přes ženysro, jsem velký kritik domácích spotřebičů a byla jsem šťastná. že se testování mohu zúčastnit. Měla jsem možnost si vysavač sama vyzkoušet a mohu s čistým svědomím doporučit. Po vyluxováním bytu nebudete zničení jak po hodině na spinningu. Je lehký, dobře saje, dobře se s ním manipuluje. V neposlední řadě při jeho výrobě bylo hodně myšleno na ekologii a i když nejsem fanatik tímto směrem, je mi to sympatické a hraje to pro mě roli-mám-li možnost výběru. Pokud mám vyzdvihnout jednu věc, je to hepa filtr-to je pecka, už žádné kýchání při luxování. Pokud se vám cena zdá vysoká, věřte, že není, poměr cena výkon je více než uspokojivý, doporučuji.

Přívodní šňůra: Dlouhá
Philips Avent VIA jídelní sada 20 kusů SCF720/10

Philips Avent VIA jídelní sada 20 kusů SCF720/10

Ověřený zákazník Mimistore.cz Miluše Mólová

Zakoupeno v Mimistore.cz

• průhledný materiál kelímků
  • možnost popisovat
  • šroubovací víčka
  • nelze dokupovat po jednotlivých kusech, pouze sadu kelímků či víček
  • zklamání z "receptáře", který byl součástí sady

PHILIPS FC 8660/91

PHILIPS FC 8660/91

I.v.a.n.a - testerka Ženy s. r. o. I.v.a.n.a - testerka Ženy s. r. o.

• velikost
  • výkonnost
  • hubice
  • nastavitelná délka trubice
  • pohodlná rukojeť
  • kompatibilní sáčky

Všechny vysavače ze skupiny ECO Vás hned na první pohled osloví svým designem, který je díky kombinaci černé a zelené barvy velmi elegantní ale zároveň i šmrncovní. Philips PerformerActive je jen o něco menší než vlajková loď Performerpro. Objem sáčku 4l je dostačující a zaručí, že nebudete muset co dva týdny sáček měnit. Stejně jako u "většího bráchy" mají i tyto sáčky schopnost uzavřít se po vyjmutí, čímž dojde k zabránění úniku nečistot a prachu. Manipulace při vyndávání je velmi jednoduchá a bez jakýchkoli problémů by ji zvládli i dětští pomocníci. Kompatibilita sáčků je samozřejmostí. Ovšem co mě oslovilo úplně nejvíc, je jeho schopnost odstranit nepořádek a délka hadice včetně naprosto perfektně řešené hubice, z té jsem byla unešená. Hubice je stejná jako u ostatních modelů této řady. Líbí se mi úžasný nápad postranních kartáčků, což je velmi praktické při vysávání u nábytku nebo rohů místností (což jsem ocenila především kvůli dlouhým vlasům, které samozřejmě sem tam vypadávají) a předního otvoru, který zabrání hrnutí nečistot před sebou. Při vysávání je velmi tichý, takže by neměl rušit ani partnera, který zrovna kouká na jeho oblíbený seriál. Ocenit bych chtěla i délku šňůry a samotné hadice. Ta je zakončená rukojetí, která perfektně padne do každé ruky. Vzhledem k tomu, že lze nastavit i délku trubice, nemusí se vyšší jedinci obávat o svoji krční páteř. Vysavač PerformerActive bude zajisté skvělým pomocníkem ve Vaší domácnosti.

Philips FC 9197/91

I.v.a.n.a - testerka Ženy s. r. o. I.v.a.n.a - testerka Ženy s. r. o.

• lehký
  • jednoduchý na manipulaci
  • perfektně vysává
  • hubice s kartáčky a otvory
  • cena odpovídající kvalitě výrobku

Philips Performerpro (stejně jako další dva z této řady) Vás hned na první pohled osloví svým designem, který je díky kombinaci černé a zelené barvy velmi elegantní ale zároveň i šmrncovní. Leč se jedná o největší model z řady, je stále velmi skladný a rozhodně Vám tedy nezabere polovinu komory či skříně. Vzhledem k tomu, že jsem si za několik posledních let odvykla na sáčkový vysavač a vybudovala v sobě skoro až odpor k těmto strojům (zvyk z papírových neforemných sáčků, ze kterých při troše nešikovnosti či nepozornosti velká část obsahu vyletěla), byla jsem zvědavá, jak to Philips vyřešil. Překvapila mě velmi snadná manipulace a jako obrovské plus jsem shledala nejen materiál sáčku,jeho kompatibilitu s ostatními modely, ale také automatickou "záklopku" při vyjmutí z vysavače. Objem až 5 litrů je další kladný bod. Ovšem co mě oslovilo úplně nejvíc, je jeho schopnost odstranit nepořádek a délka hadice včetně naprosto perfektně řešené hubice. Vysavač si skvěle poradil jak s klasickým kobercem, tak s koupelnovou předložkou s vysokým chlupem. Pokaždé jsem vysypala mouku a cukr a pokaždé obstál výborně. Snad jen u koberce s vysokým chlupem projevil svou sílu až moc, kdy ho celý zvedal. No to je spíše o pozornosti a šikovnosti, ale vzhledem k tomu, že lze nastavit sílu sání, není problém v koupelně trochu ubrat. Co se týká hubice vysavače, z té jsem byla unešená. Líbí se mi úžasný nápad postranních kartáčků, což je velmi praktické při vysávání u nábytku nebo rohů místností (což jsem ocenila především kvůli dlouhým vlasům, které samozřejmě sem tam vypadávají) a předního otvoru, který zabrání hrnutí nečistot před sebou. Suma sumárum - Philips Performerpro je perfektní pomocník do domácnosti, který neurazí Vaše oko, nepoškodí ušní bubínky a nezruinuje peněženku.

Přívodní šňůra: Dlouhá
Philips HR 1372

Philips HR 1372

Ověřený zákazník Alza.cz ANA.VI

Přidáno: 17. září 2014

(naposledy upraveno 17. září 2014)

Zakoupeno v Alza.cz

Tento mixer jsem koupila podruhé.Ne proto,že by vypověděl službu.Zničil mi ho vnuk.Byla jsem natolik spokojená,že přes veškerou nabídku,která dnes je,jsem koupila stejný.Maximální spokojenost.Děkuji

Otáčky: Velmi široký rozsah nastavení otáček.
Výkon mixéru: Vysoký - nikdy se nezpomalí
Čištění: Jednoduché - vše jde lehce opláchnout
Philips HR1855/30

Philips HR1855/30

Ověřený zákazník OKAY.cz Tonda

Zakoupeno v OKAY.cz

• Tichy,snadné čistění, výborná konstrukce.

Perfektní,mohu srovnat,je již třetí odstavnovac,vyplatí se nesetrit za každou cenu.

Otáčky: Dostatečný rozsah a nastavení

Petr Petr

Přidáno: 16. září 2014

• dobře se drží
  • pěkně vypadá
  • dlouhá výdrž na baterii
  • krátké nabíjení
  • tichý
  • občas lehce tahá, obzvlášť delší vousy

Po pár letech holení žiletkou jsem se rozhodl, že nadešel opět čas na strojek. V minulosti jsem používal trojhlavý Philips, byl jsem celkem spokojený, takže volba padla na stejnou značku a podobný model.
Neholím se denně, takže většinou pořebuju pročistit dvoudenní vousy. Strojek holí dobře, nicméně jedno přejetí nestačí - trošku jsem doufal, že doba pokročila, ale asi to o moc efektivněji nejde. Když jsem ale použil doporučený krouživý pohyb, dobral jsem se dobrého výsledku a v přijatelném čase, takže si zvykám na jiný postup (už to není žiletka..).
Strojek v mém módu nejlépe funguje v kombinaci se zastřihovačem, který je jeho součástí. Delší vousy prostě zkrátím (a často tím i skončím, protože nepotřebuji být vždy hladce oholen) a následně doladím strojkem. Potom funguje perfektně, takže se asi brzo začnu holit denně.
Čistí se snadno pod prodem vody (trošku lituju, že jsem nevzal model s čistící stanicí, která vypadá přímo kosmicky), pouzdro je na cesty praktické.

Nabíjení strojku: Do hodiny
Kvalita oholení: Výborná